Common:

Home

Green Cleaner

Green Crystal

Green Degreaser

Green Dishwasher

Green Laundry

Mapa

KONTAKT

Produkty i ekologiczne srodki czyszczace posiadajace certyfikacje Wspólnotowego oznakowania ekologicznego (ecoetykieta europejska)

W Proeco Químicas, wytwarzamy produkty i ekologiczne środki czyszczące homogolowane Wspólnotowym oznakowanim ekologicznym Ekoetykietą.

Ekoetykietę przyznaje się tylko takim produktom, które spełniają rygorystyczne wymogi Wspólnotowego oznakowania ekologicznego Unii Europejskiej.

Firma zaangażowana w ochronę Naszej planety Ziemi.
Rodzina ekologicznych środków czyszczących i produktów ekologicznych Proeco Químicas oznakowanych Wspólnotowym oznakowaniem ekologicznym, jest wynikiem polityki zaangażowanej i zorientowanej wspieraniu produkcji detergentów i produktów ulegających 100% biodegradacji. Detergentów i produktów przyczyniających się do Zrównoważonego Rozwoju i do maksymalnej ochrony środowiska naturalnego.

Jeden z pierwszych producentów w Europie

OZNAKOWANIEM EKOLOGICZNYM EKOETYKIETA

Oferujemy Państwu najbardziej kompletną rodzinę produktów i ekologicznych środków czystości opartych na rygorystycznym wyborze surowców przyjaznych środowisku naturalnemu i posiadających certyfikacje z logiem Wspólnotowego oznakowania ekologicznego (Europejska Ekoetykieta).

MAKSYMALNA OCHRONA SRODOWISKA I ZDROWIA

Używając ekologicznych detergentów Proeco przyczyniasz się do ochrony Naszego środowiska naturalnego. Wszystkie nasze produkty z rodziny ekologicznej posiadają logo Ekoetykiety przyznane przez Unię Europejską. Ta etykieta jest gwarancją ich skuteczności i maksymalnej ochrony środowiska oraz Twojego zdrowia. Produkty oznakowane "Stokrotką" są skoncentrowane, co odzwierciedla ich wysoką wydajność przy niskich kosztach i zredukowanym wpływie na środowisko.

PROECO

Aby swiat lepszym byl - ekologiczne srodki czystosci.

QUIMICAS

PRODUKCJA CZYSZCZENIA ZE WSPÓLNOTOWYM OZNAKOWANIEM

Do produkcji detergentów ekologicznych posiadających Etykietę Ekologiczną (Ecolabel) stosowaliśmy się do wskazówek i zasad ostrożności zalecanych przez Komisję Europejską w "Białej Księdze".

Opracowywując nasze detergenty kierujemy się wyborem najwyższej klasy surowców, mając na celu zapewnienie maksymalnej ochrony zdrowia i środowiska naturalnego.

LEPSZE NI? JAKIEKOLWIEK INNE PRODUKTY NIEEKOLOGICZ

Środki czystości Proeco, aby uzyskać certyfikat Ekoetykietę, musiały być przetestowane przez niezależne laboratoria. Pośród innych badań, przeprowadza się porównanie środków czyszczących Proeco z czołowymi produktami dostępnymi na rynku. Aby dany produkt mógł posiadać Ekoetykietę musi charakteryzować się równą bądź wyższą skutecznością i wydajnością co jego nieekologiczny odpowiednik.

Z tego powodu możemy zapewnić, że jakość naszych środków czyszczących przewyższa jakość tradycyjnych produktów.

PRODUKCJA CZYSZCZENIA ZE WSPÓLNOTOWYM OZNAKOWANIEM EKOLOGICZNYM. Etykieta Ekologiczna Unii Europejskiej